Lekcja WF-u w parku trampolin Hangar 646 Warszawa 15.03.2017r.

W środę, 15 marca 2017r uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.           Pierwszym punktem programu była lekcja WF-u w parku trampolin Hangar 646 .Uczniowie pod opieką trenerów uczyli się podstaw akrobatyki łącząc sport z zabawą! Było SUPER!!!

Po wysiłku – posiłek w McDonald's. Niezmiennie największą popularnością cieszyły się zestawy dla dzieci Happy Meal.  W każdym zestawie również jabłko albo Kubuś Mus o smaku bananowo-jabłkowo-marchewkowym oraz oczywiście zabawka.

Na koniec kino - animowana komedia muzyczna "Sing". Film przyjemny dla oka, ze świetnymi postaciami, dużo pięknych piosenek i śmiechu. I najważniejsze – przesłanie - trzeba realizować marzenia i nigdy się nie poddawać.