Dzień Kobiet w szkole 08.03.2019

Dzień Kobiet to dzień na który z wielką niecierpliwością czekają....kobiety,  zarówno  te młodsze - dziewczynki. Chłopcy w naszej szkole bardzo się postarali i każda dziewczynka otrzymała od nich miły upominek. A niektóre dziewczyny   dostały nawet pierwsze wiosenne kwiaty. Słodkie niespodzianki  i upominki pojawiły się też w pokoju nauczycielskim. Chłopcy z klasy III gminazjum jako przedstawiciele męskiej społeczności szkolnej  już od rana składali życzenia i częstowałi cukierkami wszystkie panie i dziewczęta. Klasy VA i VB zorganizowały z okazji tego dnia spotkanie integracyjne, na którym wręczono upominki, odbył się poczęstunek i zabawy integracyjne dla obu klas. Wszystkim było bardzo miło. Szkoda, że taki dzień nie pojawia się częściej w kalendarzu.