28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 12.01.2020

28 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.                                                                                                                     12 stycznia 2020r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już 28 raz. Podczas tegorocznego finału zbierano pieniądze

,,DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY ZABIEGOWEJ’’.

Sztab został utworzony przez Opiekuna Samorządu Uczniowskiego  Publicznej Szkoły Podstawowej w Samogoszczy -  Magdalenę Zakrzewską i składał  się z 14 wolontariuszy z klasy VIII :

1 Alan Kalbarczyk

2 Jakub Cholewa

3 Kiełczak Jakub

4 Piotr Pokorski

5 Julia Pracz

6 Natalia Różańska

7 Roman Radzik

8 Edyta Przydnik

9 Magdalena Pokorska

10  Anna Kuciak

11 Jakub Sitnik

12 Cezary Zaręba

13 Bartłomiej Kondej

14 Julia Szeląg

Opiekunami wolontariuszy były p. Zofia Bąk, p. Magdalena Pokorska, p. Marzena Gładysz ,      p. Emilia Mikulska – Wielgosz, p. Wioletta Krupa i p. Joanna Mikulska. Kwestowaliśmy od godz. 8.40 do 16.00   przy Kościele p.w. Świętej Jadwigi Śląskiej    w Samogoszczy. W tym roku grupa trzech wolontariusze pod opieką p. Zofii Bąk udała się na kwestowanie do Maciejowic.  Dzięki zaangażowaniu rodziców: p. Jolanty Różańskiej, p. Danuty Zaręby, p. Kingi Kalbarczyk,   p. Małgorzaty Kiełczak, Mai Cholwewy i i p. Karoliny Pracz nasi wolontariusze mieli zapewnione ciepłe posiłki. Pieniądze rozliczyła komisja    w następującym składzie: p. Wioletta Krupa, p. Zofia Bąk i p. Małgorzata Granis. Jesteśmy bardzo wdzięczni za serce, jakie okazał nam ksiądz proboszcz Bogusław Filipiuk i p. Dyrektor Mariola Jakubczak zapewniając pomoc dla wolontariuszy. Młodzi ludzie udowodnili, że choć tworzą mały sztab, to mają wielkie serce. Pomagając innym, pomagamy również samym sobie, bo każdy z nas kiedyś może potrzebować pomocy. Dzięki Waszej hojności i wielkiemu sercu udało nam się zebrać podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotę: 6921zł 30gr. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i ich opiekunom oraz rodzicom, ks. Proboszczowi, p. Dyrektor i lokalnej społeczności za zaangażowanie w tegoroczny finał i     z niecierpliwością czekamy na kolejny. Sie ma!