Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Samogoszcz, 26.06.2020r

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice!

Szczęśliwie kończymy kolejny rok szkolny. Rok wytężonej pracy, radości, sukcesów, drobnych porażek. Rok wyjątkowy, ponieważ  w drugim semestrze nauki stanęliśmy przed nowym wyzwaniem nauki zdalnej, zdalnej szkoły. To był czas trudny dla Wszystkich, jednak cała Nasza Społeczność sprostała zadaniu. Były trudności, to oczywiste, bo one zawsze są. Dlatego chcę serdecznie podziękować za współpracę, szczególnie w tych nowych realiach, za nauczanie, naukę, udział w lekcjach prowadzonych online, zaangażowanie w akcje i konkursy, wsparcie i pomoc.

Życzę wszystkim upragnionego wypoczynku. Dbajcie o zdrowie i w trosce o nie, odpocznijcie od komputera, telefonu, tabletu. Cieszcie się pięknem przyrody.

Naszym Absolwentom życzę, byście po wakacjach rozpoczęli naukę w wymarzonych szkołach, spotkali wspaniałych przyjaciół i nauczycieli.

Z nadzieją na tradycyjne rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 i tradycyjną pracę od września, kieruję serdeczne pozdrowienia.

Mariola Jakubczak