Konkurs Ekoludek

21 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego pt. ,,Ekoludek’’.
W konkursie uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych Zadaniem konkursowym było wykonanie Ekoludka z materiałow wtórnych lub z materiałów naturalnych. Jury miało niezwykle trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace konkursowe były bardzo pomysłowe, twórcze i kreatywne. Spośród wszystkich Ekoludków pierwsze miejsce w kategorii 3 i 4 latków zajęła praca Łucji K. , drugie miejsce zajęła praca Ali, Tosi i Mai K. oraz trzecie miejsce zajęła praca Antosi D.
Natomiast pierwsze miejsce wśród dzieci 5 i 6 letnich zajęła praca Kacpra M., drugie miejsce praca Kuba B. oraz trzecie miejsce zajęła Zosia M.
Z przyniesionych prac dzieci została zorganizowana wystawa, która zdobi hol przedszkola. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz książeczkę „Moja Ekologia”, a zwycięzcy nagrody.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.