Zakończenie Roku Szkolnego 2022/23

Uroczyste zakończenie roku szk. 2022/23 rozpoczęło się mszą świętą w kościele parafialnym, którą odprawił ks. proboszcz Bogusław Filipiuk. Pod jego przewodnictwem wszyscy dziękowali Bogu za sukcesy i wszelkie osiągnięcia, których zwieńczeniem było uzyskanie świadectw promocyjnych do wyższych klas lub świadectw ukończenia szkoły podstawowej.
Kontynuacja uroczystości odbyła się w szkole na sali gimnastycznej. Przybyli na nią zaproszeni goście: Pan Sebastian Kieliszek- sekretarz Rady Gminy, Ksiądz proboszcz Bogusław Filipiuk, Przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele emeryci oraz cała społeczność szkolna. Pani dyrektor Barbara Makowska, podsumowując kończący się rok szkolny podkreśliła wysokie wyniki w nauce uczniów indywidualnie oraz całej szkoły.
Jako pierwsi świadectwa ukończenia szkoły, okolicznościowe dyplomy i nagrody książkowe otrzymali uczniowie klasy VIII. Po nich świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali również uczniowie pozostałych klas. Rodzicom wyróżnionych uczniów zostały wręczone przez panią dyrektor Barbarę Makowską listy gratulacyjne.
Gratulacje

uczniom i rodzicom złożył również obecny na uroczystości pan Sebastian Kieliszek- sekretarz Gminy Maciejowice oraz przedstawiciele Rady Pedagogicznej.
23 czerwca był ostatnim dniem pracy pedagogicznej dla pani Bożeny Gazdy- Sączały oraz pani Aliny Jaskulskiej, które odchodzą na emeryturę. Panie emerytki zostały pożegnane przez panią dyrektor i wicedyrektor, pana sekretarza , koleżanki i kolegów z Rady Pedagogicznej i pracowników niepedagogicznych, przedstawicieli Rady Rodziców.
Ostatnią część zakończenia roku szkolnego były spotkania uczniów z wychowawcami , podczas których wszyscy otrzymali świadectwa promocyjne do wyższych klas.
Przed nami upragnione zasłużone wakacje . Do zobaczenia 4. września.